Zlaďte si interiér dobrým nábytkom!

Kúpeľňa je miestnosť, ktorú všetci využívame denne. Pri každodennom rannom zhone je veľmi príjemné mať všetky kozmetické produkty po ruke a prakticky uložené. Skrinky do kúpeľne sú vyrobené z odolných materiálov, takže nemusíte mať obavy o ich trvácnosť a vzhľad. Skrinky sú vyrábané v rôznych variáciách od imitácie dreva až po mramorové vzory.

 

skrinka pod umývadlo

 

Na praktické odkladanie uterákov, či čistiacich a kozmetických je veľmi obľúbená skrinka pod umývadlo, ktorá sa dá prakticky umiestniť aj vo veľmi malých kúpeľniach. V súčasnosti je možné zakúpiť skrinku spolu s  umývadlom, čo mnohých ľudí odbremení od zháňania vhodného produktu.

 

Ak má vaša kúpeľňa veľkorysejšie rozmery, prípadne máte k dispozícii nevyužitý užší priestor je vhodná vysoká skrinka. Samozrejme môžete ju využiť na ohraničenie priestoru umývadla a tak z oboch strán umiestniť tieto vysoké skrinky. Sú praktické aj v domácnostiach s malými deťmi, pretože na najvyššie poličky môžete umiestniť čistiace prostriedky a rôzne kozmetické produkty, ktoré by svojou farbou mohli lákať deti. Veľa druhov skriniek sa dá umiestniť na stenu, kedy medzi podlahou a skrinkou vznikne voľný priestor. Je to veľká výhoda, pretože môžete jednoduchšie udržovať čistotu podlahy vo vašej kúpeľni.

 

Ak by ste radi mali okrem uzavretých skriniek aj poličky, kde si jednoducho odložíte uteráky a rôzne hygienické produkty, ktoré by ste mali radi okamžite po ruke existuje pre Vás kompromis. Na trhu so skrinkami mnoho výrobcov ponúka skrinky, ktoré sú rozdelené na viac častí  s dvierkami a otvorenými poličkami.

 

Šatníkové skrine

Skrine s posuvnými dverami sa posledných desať rokov tešia neuveriteľnej obľube. Samozrejme má to svoje dôvody. Takýto druh skríň má veľa výhod. Jedna nezanedbateľná je praktickosť a veľkorysý priestor, ktorý poskytujú. Skrine môžu byť umiestnene prakticky od podlahy až po strom a v rôznych uhloch. Môžete tak využiť priestor, ktorý by ste obyčajnou skrinkou nedokázali využiť. Sú vhodne na uskladňovanie sezónneho oblečenia, ale i na vaše športové či hobby náčinie.

 

šatníková skriňa tmavé drevo

 

Skrine do spálne s posuvnými dverami usporili už mnoho miesta v domácnostiach a zároveň dodávajú miestnosti moderný a minimalistický vzhľad. Otváranie skríň nezaberá ďalší priestor a je veľmi jednoduché na obsluhu.

 

Výrobcovia skríň dokážu splniť všetky vaše priania. Budete si môcť zladiť vašu spálňu aj s farbou posuvnej skrine, ktorú si vyberiete. K dispozícii bývajú imitácie dreva, ale i rôzne farebné laminátové skrine. Samozrejmosťou je výber zrkadla, ktoré zároveň tvorí dvierka skrine.

 

Ak máte menšiu spálňu určite oceníte možnosť umiestnenia zrkadla na jednu z častí skrine. Využitie zrkadla v menšej miestnosti opticky zväčšuje priestor. Oblečenie si môžete prakticky rozložiť do poličiek alebo na vešiaky na šatníkovú tyč. Samozrejme budete mať aj priestor na uskladnenie posteľnej bielizne a podobne. Čokoľvek si vyberiete, vždy sa zamerajte na kvalitu. Kvalitný nábytok je zárukou dlhoročného bezproblémového užívania.