Veľké jarné upratovanie

Slniečko sa na nás usmieva a všetkým je jasné, že nastal čas na veľké jarné upratovanie.  Nie každý na to má  čas alebo mu bránia iné okolnosti. Pre tieto prípady sú tu spoločnosti, ktoré vám za určitý poplatok upracú, operú alebo aj ožehlia.

 

Upratovacie spoločnosti

Spoločnosti poskytujúce služby súvisiace s upratovaním a domácimi prácami vám spravia ponuku priamo na mieru. Stačí si zadať požiadavku s popisom dopytovaných služieb. Objednať si môžete takmer čokoľvek, môžete si dať umyť plastové okná, povysávať koberce alebo vyprať záclony. Ceny sú vo väčšine prípadov veľmi prijateľné. Ak ste človek pracovne vyťažený alebo vám v jarnom upratovaní bránia iné prekážky, využite služby niektorej upratovacej spoločnosti.

Keď máte hotovo

Po jarnom upratovaní váš byt zmenil svoj výzor a dýcha čistotou. Okná sa ligocú, nábytok je navoskovaný. Ak ale máte stále pocit, že vám niečo chýba, skúste drobné interiérové zmeny. Niekedy je postačujúce, ak si kúpite nový doplnok  alebo interiérovú dekoráciu.  Možno by ste mohli vymeniť lampy za luxusné svetlá top light. Pre tých náročnejších odporúčame radikálnejšie zmeny v podobe nových záclony na mieru, prípadne nového netradičného kusového koberca. Veľmi obľúbenými sú hlavne koberce z Indie a koberce z Nepálu.